,

Zelená káva extrakt 70g

Doplnok výživy na podporu zdravia pri diabetes 1. a 2. typu- znižuje inzulínovú rezistenciu, prispieva k znižovaniu hmotnosti.
Zelená káva extrakt s obsahom účinnej látky 50% kyseliny chlorogenovej. Instatný prášok z kávových zŕn.

8,90 

ZELENÁ KÁVA EXTRAKT je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu zdravia pri diabetes 1. a 2. typu. Napomáha k znižovaniu inzulínovej rezistencie, prispieva k znižovaniu hmotnosti.

 

zelená káva
zelená káva

 

ZELENÁ KÁVA sa vyznačuje silnými antioxidačnými účinkami, ktoré pozitívne vplývajú na fungovanie krvného obehu. Koncentrát zo zelenej kávy napomáha k znižovaniu inzulínovej rezistencii. Jedná sa o poruchu rovnováhy glukózy, a vedie k zmenšeniu citlivosti svalov, tukovej tkaniny, pečene, ako aj iných buniek citlivých na inzulín. Toto ochorenie je jednou zo základných príčin cukrovky 2. typu a tzv. tehotenskej cukrovky, ale sprevádza tiež cukrovku 1. typu. Klinickými výskumami bolo potvrdené, že užívanie tabletiek a iných doplnkov výživy s obsahom výťažku zo zelenej kávy, prispieva k výraznému zníženiu vzniku vyššie spomenutých ochorení a zmenou životného štýlu, môže choroba úplne ustúpiť.

Zelená káva je nápoj z nepražených prírodných zŕn obyčajnej kávy a obsahuje veľké množstvo kyseliny chlorogénovej CGA.

 

 

 

ZLOŽENIE:

Zelená káva extrakt 70 g

OBSAH:

70 g

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1/4 kávovej lyžičky 1-4x denne pridať do kávy. 1 dávka obsahuje: Zelená káva extrakt 350 mg.

Aj čistú zelenú kávu môžete zaliať vriacou vodou a vypiť. Ak sa Vám chuť nezdá príliš vhodná, môžete si nápoj dosladiť medom alebo stéviou (nie je vhodné sladiť cukrom). Najlepšie je piť ju pol hodinu pred jedlom, lebo chlorogénové kyseliny sa podieľajú na vstrebávaní glukózy a práve jedlo sa potom postará o zdravú rovnováhu. Zelenú kávu je dobré piť ráno, dodá vám energiu a správne vás naštartuje.

Ak by ste radšej uprednostnili zelenú kávu vo forme tabliet, vyskúšajte 200 tabletové balenie extraktu.

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.