, , ,

Zelená káva 200-tbl

Doplnok výživy na podporu zdravia pri diabetes 1. a 2. typu- znižuje inzulínovú rezistenciu, prispieva k znižovaniu hmotnosti.

11,80 

ZELENÁ KÁVA je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu zdravia pri diabetes 1. a 2. typu. Napomáha k znižovaniu inzulínovej rezistencie, prispieva k znižovaniu hmotnosti.

 

zelená káva
zelená káva

 

ZELENÁ KÁVA sa vyznačuje silnými antioxidačnými účinkami, ktoré pozitívne vplývajú na fungovanie krvného obehu. Koncentrát zo zelenej kávy napomáha k znižovaniu inzulínovej rezistencii. Jedná sa o poruchu rovnováhy glukózy, a vedie k zmenšeniu citlivosti svalov, tukovej tkaniny, pečene, ako aj iných buniek citlivých na inzulín. Toto ochorenie je jednou zo základných príčin cukrovky 2. typu a tzv. tehotenskej cukrovky, ale sprevádza tiež cukrovku 1. typu. Klinickými výskumami bolo potvrdené, že užívanie tabletiek a iných doplnkov výživy s obsahom výťažku zo zelenej kávy, prispieva k výraznému zníženiu vzniku vyššie spomenutých ochorení a zmenou životného štýlu, môže choroba úplne ustúpiť.

Zelená káva je nápoj z nepražených prírodných zŕn obyčajnej kávy a obsahuje veľké množstvo kyseliny chlorogénovej CGA.

Zelenú kávu môžete užívať vo forme tabliet a k dispozícii pre Vás máme aj prírodný extrakt vo forme prášku TU.

 

 

ZLOŽENIE v 1 tablete:

Zelená káva extrakt 350 mg
Sójový lecitín 30 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1-2 tablety denne

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.