VITAMIN D 100 tbl. / doplnky výživy

8,50

Qty:
Porovnať

VITAMIN D3 je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu zdravia kostí, zubov, a pokožky.

 

VITAMIN D v prípravku prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, správneho fungovania svalov, zubov.

Vitamin D3 nazývaný Cholekalciferol je tvorený v pokožke vystavenej slnečnému UV žiareniu. Patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch, ktorých vstrebávanie a transport sa viažu na tukovú formu a ako zásoba sa môžu ukladať v pečeni.

Vitamin D prispieva k optimálnej hladine vápnika a fosforu a k ich správnemu využitiu, k podpore zdravých zubov a správneho fungovania imunitného systému. Pritom nedostatkom Vitamínu D trpíme najmä v zime, kedy oveľa menej času trávime na slnku, preto najmä v chladnejších mesiacoch s kratšími dňami nezabudnite na jeho zvýšený prísun.

 

ZLOŽENIE:

Vitamin D3 50 mcg

Dikalciumfosfát 180 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1/2 – 1 tableta denne

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VITAMIN D 100 tbl. / doplnky výživy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *