ULTRAKOMPLET 60 tbl. / doplnky výživy

7,20

Qty:
Porovnať

ULTRAKOMPLET je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu zdravia a na podporu správneho fungovania organizmu.

HORČÍK v prípravku prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek.

CHRÓM v prípravku prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

JÓD v prípravku prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a jej správnemu fungovaniu.

MOLYBDÉN prispieva k správnej látkovej premene sírnych aminokyselín.

VÁPNIK prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, k normálnemu fungovaniu svalov, k správnej neurotransmisii, tráviacich enzýmov, v procese delenia a špecializácie buniek.

ZINOK prispieva k správnej syntéze DNA, k správnej látkovej premene Vitamínu A, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, pokožky, dobrého zraku, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese ich delenia.

VITAMÍNY B1, B2, B3, a B6 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému. VITAMÍNY B2, B3 a B5 pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie. VITAMÍNY B2 a B3 prispievajú k udržaniu zdravej pokožky. VITAMÍNY B6 a B9 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. VITAMÍN B9 (Kyselina listová) prispieva k správnej syntéze aminokyselín a rastu zárodočných tkanív počas tehotnestva.

VITAMÍN B12 prispieva k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k zníženiu únavy a vyčerpania, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k regenerácii redukovanej formy Vitamínu E, zvyšuje vstrebávanie železa.

VITAMÍN D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, svalov, zubov, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

VITAMÍN K prispieva k udržaniu zdravých kostí a správnej zrážanlivosti krvi.

KOENZÝM Q10 sa v organizme zúčastňuje n azískavaní energie z potravy, vo vysokých množstvách sa nachádza v srdci a pečeni.

DMAE (Dimetylaminoetanol) je prirodzene sa vyskytujúca živina, ktorá sa vo vysokých koncentráciách nachádza v rybách : sardinkách ale najmä v losose. DMAE je produkovaný v ľudskom mozgu. Je využívaný na podporu pamäti a koncentrácie, na zdravý a spokojný spánok, a na podporu nervového systému.

KOLAGÉN je využívaný na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, a na udržanie zdravých kĺbov a kostí.

PABA (kyselina para-aminobenzoová) patrí do skupinu vitamínov B – vitamín B10. Je využívaná na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, na podporu zdravia pľúc a na podporu správneho fungovania nervového a tráviaceho systému.

FO-TI (Polygonum multiflorum, He Show Wu – v preklade „čierna hlava“ )- Surové a upravené fo-ti sa líšia v spôsobe prípravy, vlastnostiach aj spôsoboch použitia. Surové fo-ti je jednoducho očistená a usušená hľuza, zatiaľ čo upravené fo-ti sa zložito a zdĺhavo varí v odvare z čiernych sójových bôbov. Je využívaný na podporu zdravia močového mechúra, vlasov, obličky, pečeň, na podporu životnej energie a na podporu správneho fungovania imunitného systému.

ŽEN-ŠEŇ SIBÍRSKY je využívaný na podporu zdravia a správne fungovanie nervového a imunitného systému, a podporu životnej energie a vitality.

 

ZLOŽENIE:

Vitamín C 150 mg

DMAE 100 mg

Vápnik 50 mg

Horčík 36 mg

Vitamín E 25 mg

Sibírsky žeň-šeň 20 mg

Fo-Ti extrakt 20 mg

PABA 15 mg

Ginkgo biloba 10 mg

Zinok 10 mg

Vitamín B6 10 mg

Vitamín B5 10 mg

Vitamín B3 8 mg

Kolagén 5 mg

Beta-karotén 4 mg

Citrusové bioflavonoidy 3,5 mg

Vitamín B1 2,5 mg

Vitamín B2 2 mg

Meď 1,5 mg

Koenzým Q10 1 mg

Bór 0,5 mg

ALA 250 mcg

Vitamín B9 200 mcg

Vitamín B7 150 mcg

Molybdén 100 mcg

Chróm 100 mcg

Jód 85 mcg

Selén 50 mcg

Vitamín B12 5 mcg

Vitamín K1 5 mcg

Vitamín D3 5 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

60 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

2-4 tablety denne

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ULTRAKOMPLET 60 tbl. / doplnky výživy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *