STÉVIA 15g / doplnky výživy

7,20

Qty:
Porovnať

STÉVIA je prírodný certifikovaný doplnok výživy / sladidlo v prášku na podporu zdravia zubov, a na udržanie zdravej hladiny cukru v krvi.

STÉVIA – v dnešnej dobe je veľký záujem o nízkoenergetické ako aj diétne potraviny. Záujem je najmä o sladidlá na stéviovom základe, ktoré majú zaujímavé požadované vlastnosti, ako sú: sladkosť, rozpustnosť, stabilita, nízka energetická hodnota, a to bez toxických či karcinogénnych účinkov.

Stévia je využívaná na podporu zdravia zubov a na udržanie zdravej hladiny cukru v krvi.

Je vhodná na varenie, pečenie, na sladenie ovocia, nápojov, šalátov, omáčok a všade tam, kde chcete nahradiť cukor. Je veľmi obľúbená práve aj vďaka tomu, že má nulovú kalorickú hodnotu. Rastlina stévia cukrová je 300-krát sladšia než cukor.

Je vhodná aj pre ľudí s nadváhou, trpiacimi ochoreniami srdca, či ľudí s cukrovkou.

 

ZLOŽENIE:

Stévia 15 g

OBSAH:

15 g

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1-5 dávok denne – prípravok je v práškovej forme so špeciálnym dávkovačom

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “STÉVIA 15g / doplnky výživy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *