ŠPORT HIT 100 tbl.

8,20

Qty:
Porovnať

Doplnok výživy s kretínom, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Doplnok výživy na podporu zdravia kĺbov a svalov, a na podporu životnej energie a vitality.

VITAMÍNY B1, B3 a B6 v prípravku prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému. VITAMÍNY B3 a B5 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. VITAMÍN B3 prispieva k udržaniu zdravej pokožky. VITAMÍN B6 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. VITAMÍN B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a zohráva úlohu v procese delenia buniek.

VITAMÍN D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí, k fungovaniu svalov a k udržaniu zdravých zubov.

KYSELINA L-ASKORBOVÁ- VITAMÍN C v prípravku prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov a zvyšuje vstrebávanie železa.

SELÉN v prípravku prispieva k správnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, správnom fungovaní štítnej zľazy, chráni bunky pred oxidačným stresom.

KREATÍN v prípravku zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia.

CLA (Kyselina linolénová) v prípravku prispieva k normálnej hladine cholesterolu v krvi.

KOLAGÉN je využívaný na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, a na udržanie zdravých kĺbov a kostí.

HCA sa nachádza len v málo rastlinách, jej bohatým zdrojom je Garcinia Cambogia, ktorá je využívana na podporu životnej energie a vitality a podporu metabolizmu.

MUCUNA PRURIENS je používaná na zlepšenie erekcie libida, a na podporu imunity.

PABA (kyselina para-aminobenzoová) patrí do skupinu vitamínov B – vitamín B10. Je využívaná na podporu zdravej pokožky, nechtov a vlasov, na podporu zdravia pľúc a na podporu správneho fungovania nervového a tráviaceho systému.

Spôsob užívania / dávkovanie: 6 tabliet 2-4x denne

Zloženie:

Kreatín 450 mg

Hydrolyzovaný kolagén 90 mg

Vitamín C 32 mg

HCA 27 mg

Mucuna pruriens 18 mg

Citrusové bioflavonoidy 2 mg

PABA 1,8 mg

Vitamín B3 1,4 mg

Vitamín B1 1 mg

Vitamín B5 1 mg

Vitamín B6 1 mg

Vitamín B9 18 mcg

Vitamín B 13 14 mcg

Vanád 3,6 mcg

Selén 2,7 mcg

Vitamín B12 1 mcg

Vitamín D3 0,5 mcg

 

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ŠPORT HIT 100 tbl.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *