MSM+ 60 tbl. / doplnky výživy

8,20

Qty:
Porovnať

MSM + je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu zdravých kostí, spojivového tkaniva, a na podporu zdravej pokožky a vlasov.

 

MSM (Metylsulfonylmetán) obsahuje organicky viazanú síru, ktorá sa ľahko vstrebáva v organizme. Je využívaný na podporu zdravej pokožky, nechtov, vlasov a kĺbov.

MSM je organická a biologicky najlepšie vstrebateľná forma síry. Ako jeden zo základných prvkov sa nachádza vo všetkých živých organizmoch. Nachádza sa v kolagénnych vláknach v chrupavkách, v kĺboch. MSM je taktiež doplnok pre pokožku, vlasy a nechty. Prirodzene sa síra nachádza v čerstvých surových potravinách. Avšak dnešné potraviny často pestované v umelých podmienkach neobsahujú dostatočné množstvo síry, ktorá sa navyše ničí spracovaním, varením potravy.

MANGÁN v prípravku prispieva k udržaniu zdravých kostí, tvorbe spojivového tkaniva, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

MOLYBDÉN je nenahraditeľný stopový prvok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene sírnych aminokyselín. Je súčasťou niektorých enzýmov, ktoré sa podieľajú na rozklade aminokyseliny cysteínu. Takisto sa podieľa na procesoch, ktoré ovplyvňujú využitie zásob železa v tele. Molybdén vplýva na kosti a zuby.

 

ZLOŽENIE:

MSM 400 mg

Mangán 1 mg

Molybdén 50 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

60 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

2 tablety 3x denne

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MSM+ 60 tbl. / doplnky výživy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *