MELATONÍN INSO 30 tbl. / doplnky výživy

8,50

Qty:
Porovnať

MELATONÍN INSO je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu zdravia spánku, pokožky, na podporu správneho fungovania nervového a imunitného systému.

Tento produkt je skvelým a zákazníkmi overeným komplexom zložiek, ktoré zaručujú jeho vysokú účinnosť. Spomedzi našich druhov Melatonínov je najpredávanejší.

 

MELATONÍN prispieva k zmierneniu subjektívnych pocitov únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag), k skráteniu času potrebného na zaspanie. Jeho kľúčovou úlohou je regulovať biorytmus spánku a bdenia.

Záujem o melatonín vzrástol aj po tom, čo došlo k objaveniu jeho antioxidačných vlastností.

Melatonín je prirodzenou súčasťou v organizme a jeho hladina je závislá na striedaní svetla a tmy (svetelné žiarenie jeho tvorbu znižuje, tma naopak jeho tvorbu podporuje). Je jedným s najvýznamnejších spánkových regulátorov, avšak vekom sa postupne jeho tvorba znižuje, čo môže byť príčinou nedostatočného spánku.

GLYCÍN je neesenciálna aminokyselina, ktorá je využívaná na podporu zdravého a spokojného spánku a na podporu správneho fungovania imunitného systému.

GABA je aminokyselina, ktorá slúži ako inhibičný neurotransmitér v centrálnom nervovom systéme. Je používaná na podporu nervového systému a na zdravý a spokojný spánok.

Gaba vplýva aj na reguláciu chuti k jedlu, čo ocenia najmä ľudia so zvýšenou hmotnosťou.

VITAMÍN B6 v prípravku prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového a imunitného systému.

ZLOŽENIE:

GABA 100 mg

Glycín 60 mg

Horčík 58 mg

Vitamín C 40 mg

Valeriána extrakt 25 mg

Vitamín B3 6 mg

Melatonín 5 mg

Vitamín B6 4 mg

Vitamín B9 1,2 mg

Chróm 50 mcg

Vitamín B12 2 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

30 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1 tabletu denne 30 min. pred spánkom.

Po konzultácii s lekárom pri omladzovacích a regeneračných kúrach až 4 tablety denne.

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

 

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MELATONÍN INSO 30 tbl. / doplnky výživy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *