, ,

Maca

Maca výživový doplnok a prírodné afrodiziakum certifikované vo forme tabliet na podporu erekcie, vzrušenia a na podporu správneho fungovania sexuálnej vnímavosti.

12,90 

MACA výživový doplnok a prírodné afrodiziakum

Maca výživový doplnok a prírodné afrodiziakum sme certifikovali vo forme tabliet na podporu erekcie, vzrušenia a na podporu správneho fungovania sexuálnej vnímavosti. Tradične je toto afrodiziakum používané pri problémoch so stoporením, sexuálnou výkonnosťou a taktiež môže pomôcť tento výživový doplnok aj pri problémoch s predčasnou ejakuláciou

U nás v ponuke tento doplnok výživy a prírodné afrodiziakum za super cenu vo forme tabliet a v balení po 100 tbl.

 

MACA EXTRAKT poznáme ako legendárne stáročiami overené afrodiziakum u nás vo forme extraktu koreňa prastarej peruánskej byliny Maca. Užívajte ho ako doplnok výživy a prírodné afrodiziakum na podporu životnej energie, zlepšenie erekcie (stoporenia) a pre dosiahnutie výkonu v posteli, teda super sex.

Maca

Účinky koreňa maca poznali už domorodí obyvatelia, ktorý ju používali ako prírodné afrodiziakum, aj na liečenie mnohých ochorení.

Prírodné afrodiziakum vo forme Maca tablety obsahuje:

  • – vlákninu,
  • – vitamíny: B1. B2, B6, B12,
  • – antioxidanty C a E,
  • – bielkoviny,
  • – alkaloidy, taníny a saponíny, steroly,
  • – minerály: kremík, sodík, mangán, meď, zinok, vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík
  • – esenciálne i ostatné aminokyseliny (arginín, serín, histitdín, kyselina asparágová, kyselina glutámová, glycín, valín, fenylalanín, tyrozín a treonín)
  • – mastné kyseliny: linolénovú, palmovú a olejovú

Maca doporučujeme ako vhodnú nielen pre mužov, ale aj pre ženy. Nakoľko má tento doplnok výživy vplyv aj na plodnosť a menštruačný cyklus u žien.

Maca výživový doplnok a prírodné afrodiziakum sa používa aj ako prísada do potravín, jedál a nápojov. Tabletu prírodnej macy môžete pridávať aj do zeleniny, či ovocia a rozmixovať na chutný, nutričný smoothies nápoj. Prípadne dajte tabletu rozpustiť do čaju, šťavy, džúsu, či iného nápoja (pre lepšiu rozpustnosť môžete tabletu mierne rozdrviť).

 

ZLOŽENIE JEDNEJ TABLETY PRÍRODNÉHO AFRODIZIAKA:

Maca extrakt 350 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH BALENIA DOPLNKU VÝŽIVY:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE DOPLNKU VÝŽIVY:

3-8 tabliet denne

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Maca výživový doplnok a prírodné afrodiziakum vyššie prezentujeme ako podporu pre zdravie. Produkt je zaregistrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť sa nachádza vyznačená na obale.

Možno by sa Vám páčilo…