L-TYROZÍN 100 tbl. / doplnky výživy

11,80

Qty:
Porovnať

L-TYROZÍN je prírodný certifikovaný doplnok výživy na podporu zdravého fungovania štítnej žľazy, mozgu.

 

L-TYROSINE (L-tyrozín) je jedna z dvadsiatich aminokyselín, ktoré potrebujú bunky v tele k syntéze bielkovín. Používa sa na podporu zdravia a správneho fungovania štítnej žľazy, mozgu a využíva sa aj pri extrémnej stresovej záťaži. Pôsobí povzbudzujúco, prispieva k pocitu väčšej energie. Zlepšuje pozornosť a koncentráciu, a prispieva k potlačeniu chuti do jedla.

L-Tyrosine sa podieľa na regulácii neurotransmiterov, ktoré sú zodpovedné za mentálnu bdelosť, schopnosť bojovať so stresom a motiváciu v období diétovania.

L-Tyrosine je obzvlášť vhodný aj pre športovcov. Pri nadmernom strese a záťaži telo totižto nie je schopné vyprodukovať jeho dostatočné množstvo. Zároveň napomáha k stimulácii rastového hormónu.

 

ZLOŽENIE:

L-Tyrosine 400 mg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1-2 tablety 1x denne – ráno pred jedlom

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “L-TYROZÍN 100 tbl. / doplnky výživy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *