KARDIOMAX LÍNIA 100 tbl. / doplnky výživy

9,10

Qty:
Porovnať

KARDIOMAX LÍNIA je prírodný certifikovaný doplnok výživy na ochranu zdravia srdca a ciev a na podporu správneho fungovania kardiovaskulárneho systému.

KYSELINA LISTOVÁ (Vitamín B9) v prípravku prispieva k správnej syntéze aminokyselín, k správnej tvorbe krvi, k správnej látkovej premene homocysteínu, k správnemu fungovaniu bunkových membrán.

Kyselina listová sa z tela vylúči väčšinou už do 24 hodín. Tento vitamín je veľmi dôležitý aj pre ženy, ktoré chcú otehotnieť, alebo sa nachádzajú v prvom trimestri tehotenstva. Odporúčaná denná dávka je 400 – 600 mg za deň, maximálne 1 g. U tehotných žien sa táto hranica zvyšuje na dvojnásobok.

Kyselina listová je dôležitá pre tvorbu červených krviniek, syntézu DNA (molekuly nosiacej genetickú informáciu), rast tkaniva a funkciu buniek. Okrem toho stimuluje tvorbu žalúdočnej kyseliny.

Viac o homocysteíne nájdete TU.

HORČÍK prispieva k rovnováhe elektrolytov, k správnemu fungovaniu nervového systému, , svalov, syntéze bielkovín, v procese delenia buniek.

VITAMÍN B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového a imunitného systému.

VITAMÍN C (KYSELINA ASKORBOVÁ) v prípravku prispieva k správnej funkcii krvných ciev, chrupaviek, ďasien, nervového systému.

LECITÍN sa využíva na podporu pamäti, pre ochranu zdravia pečene, žlčníka, zdravej pokožky, na udržanie zdravej hladiny cholesterolu a na podporu zdravého zraku.

ZLOŽENIE:

Yucca 150 mg

Horčík 100 mg

Sójový lecitín 100 mg

Vitamín C 60 mg

Vitamín B6 11 mg

Vtamín B9 (Kyselina listová) 500 mcg

Vitamín B12 125 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

 

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1 tableta 2x denne

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “KARDIOMAX LÍNIA 100 tbl. / doplnky výživy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *