,

Interiérová farba Premio Thermo

Interiérová farba Premio Thermo je biela oteruvzdorná, maliarska farba plnená jemným keramickým plnivom s tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré zabraňujú kondenzácii

36,80 

Interiérová farba PREMIO THERMO

 

Interiérová farba Premio Thermo je biela oteruvzdorná, interiérová maliarska farba plnená jemným keramickým plnivom s tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré zabraňujú kondenzácii.

  • Táto interiérová farba Premio Thermo je vhodná na vnútorné nátery omietok, sadrokartónových a drevotrieskových dosiek, betónových panelov.
  • Na nátery obytných a reprezentatívnych priestorov, kancelárií či detských izieb.

 

Interiérová farba Premio Thermo – Aplikácia

Všetky podklady musia byť pred aplikáciou interiérovej farby Premio Thermo pevné, suché, odmastené a zbavené nečistôt.

Pri nových omietkach musí byť podklad suchý, pevný a vyzretý (min. 20 – 30 dní). Ďalej sa presvedčte že je podklad pre interiérovú farbu Premio Thermo zbavený prachu, nesúdržných vrstiev a mechanických nečistôt.

Pred použitím farby odporúčame podklad napenetrovať penetračným náterom  a to ideálne systémovým PEN-AKRYL.

Po zaschnutí penetračného náteru ku ktorému dochádza pri bežných podmienkach približne po 12 hodinách môžme prikročiť ku aplikácii interiérového náteru Premio Thermo.

Aplikácia farby spočíva v nanesení jedného alebo dvoch vrstiev náteru. Jednotlivé vrstvy interiérovej farby nanášame v intervale 4-6 hodín.

Pri aplikácií na starých omietkach musí byť podklad suchý, pevný, zbavený prachu, nesúdržných vrstiev starých náterov a mechanických nečistôt. Pred použitím interiérovej farby taktiež odporúčame naniesť 1x PEN-AKRYL penetračný náter. V aplikácii maliarskej farby pokračujeme až po zaschnutí nanesení penetračného náteru. Penetračný náter v bežných podmienkach považujeme za zaschnutý po 12 hodinách. Následne prikrocime k naneseniu jednej alebo viac vrstiev náteru z interiérovej farby Premio Thermo. Farbu nanášame v intervale 4 – 6  hodín. Nízka teplota a vysoká relatívna vlhkosť majú vlyv na predĺženie spomenutých intervalov. Miesta zasiahnuté plesňou je potrebné ešte pre na esenim penetračného náteru ošetriť chemickým prípravkom na likvidáciu plesní. Po zaschnutí takéhoto prípravku odporúčame podklad napenetrovať penetračným náterom PEN-AKRYL.

Ak sme farbu zriedili vodou, tak v Tom prípade odporúčame pri maľovaní občas hmotu premiešať a to bez ďalšieho riešenia. Takto zabránime nerovnomernému odtieňu výsledného farbeneho povrchu.

Výdatnosť 6 – 10 m2/ kg na jednu vrstvu
Zasychanie: 4 – 6 hodín
Odporúčané riedenie: 1. náter – do 20% vody 2. náter – do 10% vody
Riedenie: vodou
Balenie: 3 kg a 7,5 kg
Skladovanie: v pôvodných uzavretých obaloch pri teplote +5 až +30 °C. Chrániť pred mrazom!

 

– Certifikát Premio Thermo

– Technický list Premio Thermo

– Informačný list Premio Thermo

– Karta bezpečnostných údajov CLP

Katalógové číslo: - Kategórie: , Značky: ,
Hmotnosť -
Hmotnosť

3 kg, 7,5kg