EINSTEIN – GINKO 60 tbl. / doplnky výživy

10,00

Qty:
Porovnať

EINSTEIN – GINKO s postupným uvoľňovaním je doplnok výživy na podporu správneho fungovania pamäti a koncentrácie. Prípravok obsahuje pozorne pripravený komplex prírodných látok, z ktorých každá jedna má nezastupiteľné miesto a ich kombináciou sa dosahuje výborný výsledný efekt.

 

VITAMÍN B1 v prípravku prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému.

GINKO BILOBA je využívaná pre ochranu zdravia mozgu, srdca a ciev, na podporu pamäti a koncentrácie, optimálneho krvného tlaku. Prispieva k stimulácii mozgu a sústredenosti. Zároveň napomáha posilneniu pamäti.

Ginko je jednou z najúčinnejších rastlín a zároveň jedným z najstarších druhov stromov na Zemi. Považuje sa za jedinečný strom obsahujúci účinné látky, ktoré nemá žiadna iná rastlina. Liečivé účinky ginka využívala čínska medicína už od pradávna. Zistilo sa, že výťažok z Ginka obsahuje látky ginkgolides, ktoré sa nenachádzajú v žiadnej inej rastline, čo ho robí jedinečným a tie sú zdraviu veľmi prospešné.

DMAE (Dimetylaminoetanol) je prirodzene sa vyskytujúca živina, ktorá sa vo vysokých koncentráciách nachádza v rybách, sardinkách ale najmä v losose. DMAE je produkovaný v ľudskom mozgu. Je využívaný na podporu pamäti a koncentrácie, na zdravý a spokojný spánok, a na podporu nervového systému.

Ako DMAE funguje v mozgu? Stimuluje produkciu cholínu a acetylcholínu v mozgu (zabezpečujú komunikáciu medzi mozgovými bunkami). Cholín patrí medzi vitamíny skupiny B.

DMAE je vhodný pre každého, kto je pod vplyvom vysokých pracovných, či študijných nárokov, pre manažérov, študentov aj starších ľudí. Pôsobí pozitívne pri funkcii pamäti, IQ, počas učenia, proti stresu, pri nadmernej záťaži. Jeho hlavnou prednosťou je, že ľahko preniká mozgovými krvnými bariérami a membránami buniek.

GOTU KOLA je využívaná pri rekonvalescencii organizmu.

PHENYLALANINE je esenciálna aminokyselina, čo znamená, že organizmus ju nedokáže sám syntetizovať a je nutné príjmať ju do organizmu v potrave. Je využívaný na podporu nervového systému a vitality.

 

ZLOŽENIE:

DMAE 37% 170 mg

Sójový lecitín 80 mg

Žeňšen sibírsky extrakt 60 mg

Ginkgo 30 mg

Gotu kola 20 mg

L-taurín 20 mg

Schisandra chinensis 15 mg

L-fenylalanín 15 mg

L–tyrozín 15 mg

L–glutamín 15 mg

L–karnitín 12 mg

Vitamín E 10 mg

Vitamín B5 9 mg

Vitamín B3 7 mg

Vitamín B6 3 mg

Vitamín B1 3 mg

ALA 3 mg

Extrakt zo semien hrozna 3 mg

Vitamín B2 2 mg

Mangán 1 mg

Kyselina listová 100 mcg

Chróm 50 mcg

Jód 30 mcg

Selén 15 mcg

Vitamín B12 5 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný.

OBSAH:

60 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

1 až 2 tablety denne zapiť pohárom vody (tablety s postupným uvoľňovaním 12 hodín)

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.

0★

Rating

  • 5★ 0
  • 4★ 0
  • 3★ 0
  • 2★ 0
  • 1★ 0

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “EINSTEIN – GINKO 60 tbl. / doplnky výživy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *