, , ,

Afrodi 100tbl.

Libido a erekcia.

Prírodný doplnok výživy pre náhradu poklesu hormónov prírodnými rastlinnými hormónmi. Extrakty z rastlín Ashwagandha, Maca, Muira puama, Catuaba sú oddávna používané na zvyšovanie libida a sexuálnej aktivity.

14,90 

Afrodi

je doplnok výživy na podporu zdravého fungovania libida, erekcie a sexuálnej vnímavosti.
Afrodi patrí medzi najlepšie prírodné doplnky na podporu erekcie, sexuálnej výdrže a vzrušivosti.. 

Pre fungujúci sexuálny život sú generáciami overenými super zložkami Catuaba, Ašvaganda či Maca. Tieto doplnky výživy sa už odpradávna používajú ako prírodné afrodiziakum a záruka tvrdého penisu mnohých kultúr

KRPČIARKA ŠÍPOLISTÁ je veľmi silné afrodiziakum, má priamy blahodárny vplyv na tvorbu spermií, používa sa:
  • pri predčasnom výrone semena,
  • osteoporóze
  • nedostatočnom prekrvení mozgu
  • pre super tvrdý stoporený penis

DAMIÁNA EXTRAKT

je používaná predovšetkým ako relaxant alebo sexuálne tonikum a afrodiziakum, na ktorý obzvlášť citlivo reagujú ženy. V ľudovom liečiteľstve sa používa k liečbe hormonálnej nevyrovnanosti, nervových problémov, akútnych úzkostí, bolestí, a k povzbudeniu chuti do jedla, pri poruchách vyprázdňovania alebo ako podporný prostriedok pri liečbe zápalových močových ciest.

MACA EXTRAKTO

Overený a často až legendárny extrakt koreňa prastarej peruánskej byliny. Indianski bojovníci používali Macu pred bojom pre dosiahnutie lepšej sily a vytrvalosti, španielski kolonizátori ju nazývali „sexuálnou rastlinou Inkov.“ Veľmi výrazne podporuje erekciu u mužov a stimuluje sexuálne funkcie, napomáha rastu svalovej hmoty, zlepšuje silu i regeneráciu.

ZINOK

v prípravku prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky, dobrého zraku, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, zohráva úlohu v procese delenia buniek.

SELÉN

v prípravku prispieva k správnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

KRPČIARKA ŠÍPOLISTÁ

je využívaná pre ochranu zdravia srdca, ciev, tráviaceho traktu a na zlepšenie erekcie a libida.

 

ZLOŽENIE:

Damiana extrakt 300 mg
Maca extrakt 250 mg
Muira puama extrakt 200 mg
Catuaba extrakt 200 mg
Ašvaganda extrakt 100 mg
Kórejský žeňšeň extrakt 100 mg
Alfa-tokoferylacetát 50 mg
Ginko biloba extrakt 30 mg
Koenzým Q10 7 mg
Zinok 5 mg
Selén 40 mcg

Hlavné prírodné pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza, Stearan horečnatý rastlinný

OBSAH:

100 tabliet

DOPORUČENÉ UŽÍVANIE / DÁVKOVANIE:

Pri podpore libida 3 tbl. ráno na lačno, 3 tbl. pred pohlavným stykom.

 

Upozornenie podľa nariadenia EÚ komisie:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Systém Tachyon nenahradzuje lekársku starostlivosť, zhromažďuje skúsenosti pacientov a lekárov, liečiteľov a najnovšie poznatky v oblasti výživových doplnkov dôležité pre úspešnú starostlivosť o seba. Využíva skúsenosti a spolupracuje so svetovými organizáciami zameraných na ochranu zdravia.

Všetky získané poznatky konzultujte, prosím, pred ich uplatnením s kvalifikovaným odborníkom.